O projektu

Proč Japan Only?

Japan Only, protože jsem fanoušek japonských aut, motorek a dalších. Taky jsem si za těch několik let co si užívám japonské dvoustopé kultury všiml, že by tady u nás byla komunita, ale není tak úplně vůle lidi informovat o tom co se v jejich okolí děje a sítě které skoro všichni používáme jsou nastavené na to, aby ukazovali obsah dle algoritmu který se každou chvíli mění, proto jsem přišel s nápadem udělat portál na srazy fanoušků Japonek.

O čem to vlastně je?

Projekt Japan Only je v první fázi o informování komunity o událostech v jejich okolí, případně kdekoliv na světě. Chtěl bych, aby uživatelé a pořadatelé dostali do ruky nástroj a informační kanál, který jim umožní oslovovat fanoušky Japonek a prezentovat své události. Zároveň poskytnout lepší rozhraní než ostatní sítě, kdy je potřeba se omezit pouze na strohé textové informace.

Srazy to nekončí a Japan Only to jen začíná

Z portálu Japan Only nechci mít jen jednoúčelový web, kde se lidé přijdou podívat co se kdy kde děje, ale chci vytvořit komplexní systém pro všechny kterým tepe v žilách benzín, tak i pro mudly a další byznysy spojené s auty a motorkami. Události na Japan Only jsou jen první z mnoha fází které jsou již rozmyšlené, jen je potřeba mít dostatek času, financí a odhodlání posunout tento projekt dál. Vize projektu je taková, že ho denně budou využívat jak nadšenci, tak i obyčejní konzumenti a každý si zde přijde na své.

Chlapec s vlajkou Japan-Only

O mně

Když začnu vlastnictvím veškěrých vozidel, tak to je vlastně jedna Japonka vedle druhý.
- Honda Varadero 125
- Nissan Primera P11
- Suzuki GS500E
- Honda Civic EP4
- Honda Accord CL7
Takže to vlastně dává smysl, že jsme se potkali právě tady ale možná i někde tady:
- Sraz japonských aut 2021 Plumlov
- Mitsubishi session 2022 Letiště Tchořovice
- Sraz japonských aut 2022 Jedovnice
- JDM Crew Praha Sraz letiště Plzeň-Lhota 2023
- Made In Japan 2023 Netolice
- Mitsubishi session 2023 Letiště Tchořovice
- Sraz japonských aut 2023 Mohelnice
- September Cruise 2023 České Budějovice

Každopádně když už o mně, tak i to co se tak úplně netýká aut, ale zase, aby to bylo trochu zajímavé. Je mi 25 let a primárně jsem programátor, takže weby nebo webové aplikace na míru to je moje, sekundárně vlastně nic nejsem, sekundárně je koníček jménem Honda, snažím se mít kladný vztah ke svému vozovému parku, takže narozdíl od zbytku rodiny řeším divné zvuky dokud auto jezdí a ne až když nejezdí. Samozřejmě nemůžu vylít všechny chechtáky do aut, takže můj park neni úplně v topu, ale myslím si že to není úplně šrot. Poslední dva roky (od pořízení EP4) si říkám jestli mně vlastně to programování baví, jestli bych nezměnil kariéru třeba na doplňovače zboží v Tescu, ale když tam vidím ty platy, tak to bych neměl ani na moje dojíždění oklikou, takže jsem se rozhodl zůstat u svého řemesla, ale spojit příjemné (programování) s příjemným (auta) a s užitečným a věnovat svůj čas vývoji něčeho jako je Japan Only a případně se do budoucna přesunout na plný úvazek sem k Vám všem motoristům a vytvořit místo kam se budou všichni vracet, ať pro zábavu, rady nebo jen na pokec.

Moje EP4