Proč se registrovat?

Pro každého
Je možné vytvářet vozidla, kde je vytvořené prostředí pro jejich správu a jednoduchou administraci. Díky nám můžete hlídat spotřebu (průmerná spotřeba, cena na km, celkový natankovaný objem za období, najeté kilometry za období). Dále je možné hlídat nájezd vozidla separátně bez vazby na spotřebu a tankování. Je možné vytvářet různé výstrahy, které Vás upozorní buď při dosažení nastaveného datumu, nebo při dosaření nastaveného nájezdu vozidla, v praxi lze využít například pro upozornění na výměnu motorového oleje, olejového filtru, palivového filtru, rozvodů, svíček, přezutí, převodového oleje, brzdových destiček, brzdových kotoučů, a dalších u této funkce se meze fantazii nekladou. Umožňujeme evidovat náklady na provoz vozidla, kdy můžete přidávat veškeré náklady za vozidlo a dle uvážení je kategorizovat, v případě využívání spotřeby se cena za palivo do nákladů ukládá automaticky. Evidence nákladů má ještě podmodul Servis, kde je možné rozepsat jednotlivé položky s cenami ze servisu.
Výstupem evidence nákladů je:
  • 30-ti denní graf nákladů dle kategorie
  • roční graf dle měsíců dle kategorie
  • časová osa jednotlivých nákladů
Další funkce jsou, jako obvykle, v přípravě
Komunita
Je možné pořádat události, kde mohou účastníci potvrzovat účast přímo s konkrétním vozidlem, tím máte přibližný přehled o tom jaké typy vozdel můžete očekávat. K událostem můžete přidávat pořadatele, sponzory, aktualizace, odpovídat na dotazy, a v placené verzi můžete přidat "odznak", který si mohou účastníci vyzdevdout pomocí QR behěm události, nebo ho můžete ručně přiřadit. Pro získání odznaku není potřeba předplatné a uživatel ho následně najde v sekci Profil > Odznaky. U události také lze definovat pro jaké značky vozidel je.
Vize projektu
Vize projektu je usnadnit všem motoristům péči o svůj vozový park. Mimo to i dodat funkce pro trávení volného času na čtyřech/dvou kolech, jako například mapu zajímavých míst, motoristicé události.
Zpoplatnění a ceny
Zpoplatnění plánujeme na Q2 2024, předpokládaná cena předplatného by měla být přívětivých 100kč/měs

Tarify

FREE Premium
Události
Vytvoření události
Pořadatelé
Sponzoři
Vytvoření odznaku
Sbírání odznaků
Vozidla
Vytvoření vozidla
Počet vozidel 2 Neomezeně
Evicence spotřeby
Evidence nájezdu
Výstrahy
Počet výstrah Neomezeně Neomezeně
Evidence nákladů
Kategorie evedence nákladů 4 základní Neomezeně vytvářet vlastní
Evidence servisů
Kategorie položek servisu 3 základní Neomezeně vytvářet vlastní
Časová osa nákladů
Pokud si chcete vyzkoušet PREMIUM zdarma, tak je možné uplatnit kód "JDM2024" v sekci Profil > Předplatné, kde získáte kredity na 2 měsíce předplatného